KIRMIZI EJDER MEYVESİ (PİTAYA) 1 ADET

250-300 Gram.

Kırmızı Ejder Meyvesi

Kırmızı ejder meyvesi pitaya olarak da adlandırılan lezzeti ve insan sağlığına faydaları ile öne çıkan bir meyvedir. Ülkemizde Akdeniz bölgesinde yetişen bu meyve türü salatalarda, kokteyllerde ve diyetlerde sıkça tercih edilmektedir. Livokado ailesi bahçelerinde özenle yetiştirdiği kırmızı ejder meyvesi üretiminde herhangi bir katkı maddesine yer vermeden doğal ve lezzetli ürünler sunmaktadır.

Kırmızı Ejder Meyvesi Nasıl Yenilir?

Ülkemizde son zamanlarda en çok tercih edilmeye başlayan bu meyve türünde ejder meyvesi nasıl yenir sorusunu da beraberinde getirmiştir. Kabuklu olan bu meyve türünde tıpkı muz gibi kabukları soyularak yenilmektedir. Kabuğu kalın gibi görünse de ince ve kolaylıkla soyulmaktadır. Yemeden önce buzdolabında bekletilmesi ile daha lezzetli bir hale gelmektedir. Her bir adedi tahmini olarak 250 – 300 gram gelmektedir. Kırmızı ejder meyvesi tadı ise diğer meyvelerden eşsiz olmakla birlikte kivi ve armut karışımı olarak benzerlik gösterebilmektedir.

Livokado Farkı!

 ‘’Sofralarımızda yer vermeyeceğimiz hiçbir ürünü sofralarınızda yer vermemekteyiz.’’ Livokado ailesi benimsemiş olduğu vizyonu ile her daim kıymetli misafirlerinin güvenini ve memnuniyetini kazanmış ve kazanmaya devam etmektedir.

Devamını Oku

KIRMIZI EJDER MEYVESİ (PİTAYA) 1 ADET

26.90₺ 24.90₺

Kargo: 14₺

STOKTA YOK