Hakkımızda


Livokado ailesi 3 kuşaktan bu yana Mersin Erdemli ilçesinde çiftçilik ile hayatlarını sürdüren çevrelerinde oldukça tanınan aile şirketidir. Livokado ismimiz ‘’ limon ve avokado ‘’ kavramlarının birleşiminden oluşmaktadır. Bunun nedeni bahçemizde ağırlıklı olarak limon ve avokado ağaçlarının bulunmasındadır. Livokado ailesi limon ve avokado ürünlerinin yanı sıra kendi bahçelerinde portakal, mandalina, zeytin, nar, pikan cevizi ağaçlarına da yer vermektedir. Ağaçlarımızın her biri 35 yaşın üstündedir. Dolayısıyla ATA TOHUMLARI olarak adlandırılan tohumlarımız bahçelerimizi zenginleştirmektedir.

Bahçemizde yetiştirdiğimiz ağaçlarımızın yanı sıra ekşi nardan nar ekşisi, yerli susamdan tahin, keçiboynuzundan hakiki keçiboynuzu pekmezi, ev yapımı turşusu,  ev yapımı şalgam suyu gibi çok fazla ürünlerimizin hepsi doğal yöntemlerle yapılmaktadır. Bizleri sektörde diğer firmalardan ayıran en önemli özellik ise burada ortaya çıkmaktadır. Bahçemizde geleneksel hayvan gübrelerini tercih ederek doğallıktan asla uzaklaşmamak en büyük misyonumuzdur. Kavanozlu ürünlerimizde ise raf ömrünü uzatmak için herhangi bir katkı maddesini tercih etmeyerek çizgimizden asla çıkmamak için sizlerleyiz!

‘’Bahçemizdeki cennetten mutfağınıza açılan kapı’’ olarak kabul ettiğimiz sloganımız ve misyon anlayışımızla Türkiye’nin her iline özenle paketlenmiş ürünlerimizi sofralarınıza ulaştırabilmek için çizgimizden ayrılmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Amacımız her zaman müşteri güveni memnuniyeti kazanmaktır. Bu kapsamda garanti veriyor Livokado ailesini tercih ettiğiniz için şükranlarımızı sunuyoruz.

  • Doğal El Yapımı Lezzetler
  • %100 Katkısız ve Doğal Ürünler
  • Dalından Yeni Koparılmış Hissi Yaşatacak Taptaze Lezzetler
  • Güvenli ve Hızlı Kargo